top of page

  На сьогодні до складу Інституту соціологічних досліджень та громадських ініціатив (ІСДГІ) входять відділи, які спеціалізуються на проведенні соціально-економічних, маркетингових, соціально-політичних досліджень, а також відділ контролю та обробки даних. 

 

  Інститут проводить весь спектр соціологічних досліджень на всій території України (крім окупованих територій). Ми побудували національну мережу професійних інтерв'юерів кількістю понад 250 осіб, а також більш ніж 60 контролерів, які забезпечують якісний польовий етап робіт.

  З 2011 р. до складу ІСДГІ входять професіонали найвищого класу, які мають багаторічний досвід роботи в організації, координації й проведення повного спектру досліджень. Це доктори та кандидати наук: соціологічних, технічних, юридичних, політичних, педагогічних, психологічних, історичних, філологічних, філософських тощо, а також аспіранти, магістри, студенти та люди з активною життєвою позицією. Окрім цього це модератори, які спеціалізуються на проведенні якісних досліджень (фокус-групових, методом "таємний покупець" та ін.). Дослідницькі ресурси організації дозволяють проводити кількісні дослідження, репрезентативні для України в цілому й для кожного з її регіонів.

  Маємо також успішний досвід проведення соціологічних досліджень методом фокус-групового інтерв'ю за відповідним тематичним спрямуванням та методом «таємний покупець». Організовуємо та проводимо екзіт поли, тренінги, семінари. Застосовуємо свій успішний досвід стратегічного планування, організації та проведення виборчих кампаній кандидатів у народні депутати, депутати місцевих рад (виборча кампанія «під ключ»). Крім того, проводимо пропагандистські дослідження, як для кандидатів в депутати, так й у маркетинговій сфері.

   

  Нашими перевагами є науковий, професійний та індивідуальний підхід до кожного дослідження, процесу, кожного замовника. Окрім цього, це своєчасність виконання завдань.

   

  Наші партнери: народні депутати, політичні партії, депутати місцевих рад, голови територіальних громад, кандидати в мери, офтальмологічна клініка «Візус», ТМ «Урожай», фітнес-клуб "Fit Haus", клиника "Витацентр", департаменти та управління міських рад, група компаній «Arricano», ТЦ “Барабашово” та інші фізичні та юридичні особи.

   

  Окрім цього, нашими партнерами з науково-дослідницької діяльності є представники у країнах ЄС.

bottom of page